Oferuję Państwu pomoc psychoterapeutyczną zarówno w zaciszu gabinetu, jak i za pośrednictwem sesji online.

Dane kontaktowe
ul. M. Jackowskiego 11/24
85-232 Bydgoszcz

Zobacz na Mapach Google

kontakt@psychoterapeutabydgoszcz.pl
+48 500 563 221

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

Wiele osób rozważających konsultacje ze mną, zastanawia się, na czym tak naprawdę polega psychoterapia.

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

To forma wsparcia dla tych z Państwa, którzy na drodze ku dorosłości, kształtują swoje „Ja”, szukają dla siebie miejsca w świecie, niosąc ze sobą różnorodne rozterki i dylematy. To jest czas, w którym jako młodzież możecie Państwo przeżywać dużo intensywnych, żywo i szybko zmieniających się emocji, sprawiających trudności w relacjach z rodzicami, przyjaciółmi i nauczycielami. W tym ważnym okresie życia pojawia się wiele pytań o tożsamość, wartości, normy czy wybory życiowe. Często potrzeba bliskości i wsparcia od rodziców czy opiekunów przeplata się z równie silnym dążeniem do niezależności i oddalania się.

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz może stać się pomostem prowadzącym do konstruktywnego rozwiązania konfliktu emocjonalnego i społecznego. Umożliwi zrozumienie trudności i pozwoli nazwać to, co się dzieje i do czego się zmierza. Szczególnie w życiu nastolatków dojmujące stają się: stres związany między innymi z nauką, problemy relacyjne z rówieśnikami, poczucie osamotnienia, często przeżywany lęk i smutek czy pogłębiające się problemy żywieniowe.

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

Podczas regularnych spotkań z psychoterapeutą Bydgoszcz tworzy się bezpieczna przestrzeń do refleksji i wglądu we własne myśli, uczucia, potrzeby, przekonania i zachowania, dzięki którym Państwo w tym okresie życia możecie samodzielnie myśleć, dokonywać wyborów i zmian w zgodzie ze sobą i z uwzględnieniem otaczającego świata.

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz

Psychoterapia młodzieży Bydgoszcz rozpoczyna się od konsultacji w obecności rodzica/opiekuna, a pozostałe spotkania są już częścią indywidualnego procesu terapeutycznego lub interwencji.

Cena:
150,00 zł
Czas trwania:
50 min
Kontakt

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."

Ulga i zaciekawienie się samym sobą

Psychoterapia jest sposobem na przyniesienie ulgi i zaciekawieniem się samym sobą jako alternatywa do często nawykowo działającego samokrytycyzmu, nieustannych wymagań bycia lepszym i doskonałym. Już samo zainteresowanie się swoją osobą wprowadza dużą zmianę. W języku greckim słowo psychoterapia składa się z dwóch członów: „psyche” co oznacza „duszę”, zaś „therapeia” znaczy „służyć”, „leczyć”.

Kamień milowy

Może warto potraktować rozpoczęcie psychoterapii jako kolejnego etapu w życiu, w którym obdarowujemy się troską i zaczynamy zauważać samych siebie?

“Możemy nauczyć się czegoś nowego za każdym razem, kiedy wydaje nam się, że możemy.”

Zapraszam do kontaktu ze mną

Jeśli macie Państwo pytania, proszę do mnie napisać, a ja postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

* Te pola są wymagane.

Adres
ul. M. Jackowskiego 11/24,
85-232 Bydgoszcz

Zobacz na Mapach Google

Telefon

500 563 221
Jeśli nie mogę odebrać, oddzwaniam.

Potrzebne informacje
  • Płatność gotówką lub przelewem na konto przed sesją:
    20 1020 5558 0000 8202 3420 2275.
  • Istnieje możliwość odbycia sesji w formie online (Skype, Zoom).