Oferuję Państwu pomoc psychoterapeutyczną zarówno w zaciszu gabinetu, jak i za pośrednictwem sesji online.

Dane kontaktowe
ul. M. Jackowskiego 11/24
85-232 Bydgoszcz

Zobacz na Mapach Google

kontakt@psychoterapeutabydgoszcz.pl
+48 500 563 221

Psychoterapia Bydgoszcz

Wiele osób rozważających konsultacje ze mną, zastanawia się, na czym tak naprawdę polega psychoterapia.

Psychoterapia Bydgoszcz

Kiedy borykamy się w życiu z jakimś problemem i przychodzi taki czas w którym dotychczasowe sposoby uporania się z nim są na wyczerpaniu, to często jest to dobry moment na podjęcie psychoterapii, w której ktoś może nam pomóc poruszać się po naszym wewnętrznym świecie. Pewne doświadczenia są na tyle niejasne czy trudne, że potrzebna jest nam druga osoba, która pomoże je zrozumieć. Myślę, że dla wielu osób samo uświadomienie sobie swojej własnej bezradności i zgłoszenie się po pomoc już jest krokiem milowym. Czasem zachętą do podjęcia terapii jest poczucie, że czegoś w życiu brakuje, coś jest niejasne.

Psychoterapia Bydgoszcz

W jeszcze innych przypadkach przeżywany problem - rodzinny, czy zawodowy, symptom fizyczny, obniżony nastrój, trudne wspomnienia, czy powracające sny i koszmary skłaniają do skorzystania z psychoterapii. Bez względu na to, co to jest, zaprasza nas to do zatrzymania się i pochylenia nad samym sobą. Może to być punkt zwrotny w życiu. Często mamy tendencję do odraczania spraw dokuczliwych tak długo jak to tylko możliwe, aż w końcu zostaniemy zmuszeni do poddania się, czyli spojrzenia tym trudnościom prosto w oczy.

Psychoterapia Bydgoszcz

Konsultacja

Oferuję pomoc psychoterapeutyczną zarówno w zaciszu gabinetu, jak i za pośrednictwem sesji online. Jako psychoterapeuta Bydgoszcz wiem jak ważny jest komfort moich Klientów, dlatego proponowane przeze mnie formy wsparcia opierają się na wieloletnim doświadczeniu zawodowym, kompleksowym przygotowaniu oraz dbałości o etykę.

Spotkania odbywają się zgodnie z zasadą wzajemnego szacunku i zrozumienia Państwa potrzeb, a wrażliwość ma decydujący wpływ na moje zaangażowanie w treści przez Państwa wnoszone.

Psychoterapia Bydgoszcz

Konsultacja z psychoterapeutą to pierwszy krok do zmiany, poprawy jakości życia i lepszego samopoczucia. To wstępne spotkanie, którego celem jest wzajemne poznanie się oraz omówienie treści, które Państwo wnosicie. To czas, w którym możemy się przyjrzeć sobie i zrozumieć swoją obecną sytuację. Najczęściej potrzeba od jednej do trzech sesji, byśmy mogli wspólnie określić obszary do pracy i rozważyć właściwą formę pomocy. Kolejnym krokiem konsultacji z psychoterapeutą jest decyzja o dalszym działaniu. Nie zawsze bowiem, gdy szukacie Państwo wsparcia w rozwiązaniu przeżywanych trudności, potrzebujecie terapii. Niekiedy pomocne może być udzielenie porad w kwestii zdrowia psychicznego, wychowania dzieci czy podpowiedź w rozwiązaniu konfliktu, a także zaproponowanie konsultacji z innym specjalistą.

Cena:
150,00 zł
Czas trwania:
50 min
Kontakt

"Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz."

Ulga i zaciekawienie się samym sobą

Psychoterapia jest sposobem na przyniesienie ulgi i zaciekawieniem się samym sobą jako alternatywa do często nawykowo działającego samokrytycyzmu, nieustannych wymagań bycia lepszym i doskonałym. Już samo zainteresowanie się swoją osobą wprowadza dużą zmianę. W języku greckim słowo psychoterapia składa się z dwóch członów: „psyche” co oznacza „duszę”, zaś „therapeia” znaczy „służyć”, „leczyć”.

Kamień milowy

Może warto potraktować rozpoczęcie psychoterapii jako kolejnego etapu w życiu, w którym obdarowujemy się troską i zaczynamy zauważać samych siebie?

“Możemy nauczyć się czegoś nowego za każdym razem, kiedy wydaje nam się, że możemy.”

Zapraszam do kontaktu ze mną

Jeśli macie Państwo pytania, proszę do mnie napisać, a ja postaram się jak najszybciej odpowiedzieć.

* Te pola są wymagane.

Adres
ul. M. Jackowskiego 11/24,
85-232 Bydgoszcz

Zobacz na Mapach Google

Telefon

500 563 221
Jeśli nie mogę odebrać, oddzwaniam.

Potrzebne informacje
  • Płatność gotówką lub przelewem na konto przed sesją:
    20 1020 5558 0000 8202 3420 2275.
  • Istnieje możliwość odbycia sesji w formie online (Skype, Zoom).